+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Kup voucher
Pensjonat
Blog

Biznes

Prawdziwą drogą do sukcesu

Hotel Klimek ★★★★ SPA to idealne miejsce dla ludzi biznesu, to również doskonała lokalizacja, jeśli organizujesz konferencje w górach, kongresy, profesjonalne szkolenia, sympozja, niekonwencjonalne spotkania biznesowe, czy wykwintne bankiety. Klimatyzowane i przestrzenne sale konferencyjne w górach Beskidu Sądeckiego pozwolą na optymalny przebieg wielu spotkań.

Poza doskonałym zapleczem technicznym  i perfekcyjną organizacją, uwzględniamy potrzebę wypoczynku wszystkich współpracowników. Doskonałą rozrywkę i integrację zapewnią między innymi atrakcyjne wycieczki po okolicy, ogniska, zajęcia na strzelnicy oraz luksusowa oferta SPA dla firm, które zagwarantują wymarzony relaks po pracy.

KOMFORTOWE NOCLEGI

Udany wypoczynek

SALE KONFERENCYJNE

Multimedialne wyposażenie

IMPREZY INTEGRACYJNE

Atrakcyjna oferta eventowa

RESTAURACJA

Zachwyt dla podniebienia

ZABIEGI DLA GRUP

Oferta SPA dla firm

ATRAKCJE HOTELOWE

Szeroki wachlarz usług

Szczegółowych informacji udziela dział marketingu

tel.: + 48 18 477 82 22

email: marketing@hotel-klimek.pl

Serdecznie zapraszamy! 

Na konferencje

Byłem tam na konferencji. Przede wszystkim chcę pochwalić organizację, wszystko przebiegało sprawnie i na czas, nie trzeba było czekać na sprzęt, jak to czasem bywa, obsługa od razu pomagała jak tylko trzeba było coś dodatkowego przygotować.

Jarek P, Tripadvisor

Napisz do nas

SZKOLENIE Z NAMI TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty konferencyjnej Hotelu Klimek ★★★★ SPA, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania!

* Wartości pól wymagane

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij