+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Kup voucher
Pensjonat
Blog

Atrakcje w Klimku

Przestrzeń pełna możliwości

Hotel Klimek★★★★ SPA promuje filozofię zdrowego stylu życia, stwarzając doskonałe warunki do sportu i rekreacji. Pobyt tutaj oznacza dostęp do wielu form przyjemnego i aktywnego wypoczynku, z których każda działa korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Relaksacyjne sesje w solnej krainie dostarczą dobroczynnych mikroelementów, a siłownia, wypożyczalnia rowerów i profesjonalne treningi fitness pozwolą wyrzeźbić ciało. Miłośników rozgrywek towarzyskich ucieszy tenis, piłka plażowa, czy też nordic walking. Gra zespołowa lub indywidualna w kręgielni, sali bilardowej, tenis stołowy i badminton pozwolą odkryć lub kontynuować swoje pasje.  

 

Wybierasz się w góry, a nigdy się nie wspinałeś? A może zastanawiasz się czy Twoje pociechy też złapią bakcyla górskiego?
 

Minikolejka Tyrolska  
Zapraszamy do nowo powstającego kompleksu atrakcji górskich - pod opieką instruktorów będziecie mogli w bezpiecznych warunkach poznać smak zjazdu na kolejce tyrolskiej lub  prawdziwym wózku zjazdowym! 

Wspinaczka skałkowa 
By zdobywać szczyty, czasami konieczne może być użycie techniki wspinaczkowej. Dzięki takim umiejętnościom wybierzesz się nie tylko w Polskie Rysy ale nawet na Mont Everest. Poznaj chwyty i zwiększ swoje możliwości na wspinaczce skałkowej.

Drabinka alpinistyczna
Tam, gdzie nie ma schodów przyda się drabinka! Z pewnością Twoim oczom ukazała się kiedyś na filmie akcji, a może nawet na żywo… W miejscach, gdzie warunki nie są sprzyjające, wykorzystuje się ją, by pomóc osiągnąć wyższy poziom. Mowa oczywiście o drabince alpinistycznej. Z pozoru wygląda na prostą do opanowania, jednak jak nadchodzi ten moment by z niej skorzystać to może się okazać, że balans ciała i gibka lina w porównaniu do sztywnej drabiny, z prozaicznie prostego zadania tworzą świetną zabawę.  W dzisiejszych czasach wiele może Nas zaskoczyć. Weź drabinę w swoje ręce i przez zabawę przygotuj się na ewentualność, w której dzisiejsza zabawa może jutro Cię wybawić z nie lada tarapatów. 

Co więcej linomost, wieża skrzynek….. O tym opowiemy już na miejscu! 
Do zobaczenia!

Atrakcje Hotelu

z nami nie będziesz się nudzić!

 

Dwutorowa mini kręgielnia

1500 - 2300

Bilard

1500 - 2300

 

 

Aquapark

900 - 2100

 

 

 

Solna kraina

900 - 2100

 

 

Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Kącik malucha (wewnątrz)

900 - 2100

 

Kort tenisowy

24 h

Siatkówka plażowa

 

 

 

Badminton

Biblioteka hotelowa

900 - 2100

 

 

Nordic Walking

Wypożyczalnia rowerów

 

 

Narciarstwo biegowe

Serwis i wypożyczalnia nart i snowboardu

Szczegółowych informacji udziela recepcja hotelowa

tel.: + 48 18 477 82 22

email: recepcja@hotel-klimek.pl

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij