+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Kup voucher
Pensjonat
Blog

SPA&Wellness

Pragnienie piękna

SPA Hotelu Klimek oferuje szeroką gamę zabiegów, których profesjonalne wykonanie i odpowiednie połączenie zapewni wspaniały relaks i regenerację. Zabiegi z oferty SPA&Wellness dobieramy indywidualnie do potrzeb, każdego z naszych Gości, by mógł czuć się wyjątkowo. 

Zdrowa, jędrna skóra i promienny wygląd – oto efekty zabiegów pielęgnacyjnych w Hotelu Klimek ★★★★ SPA. Cudownie jest poczuć wewnętrzną harmonię i obudzić zmysłowe piękno. Czas spędzony przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, aromatycznych zapachach i blasku świec z widokiem na wyjątkowy krajobraz lasów to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Vouchery SPA

Wyjątkowy prezent

SPA

„Sanus per aquam”
„zdrowie przez wodę“

Strefa wiedzy

Ciekawostki i porady kosmetyczne

SPA dla malucha

Piękno od najmłodszych lat

SPA dla firm

Doceń swojego współpracownika

Godziny otwarcia

9:00 - 21:00

ZAPRASZAMY!

Zabiegi SPA&Wellness pozwolą odbyć podróż w czasie i poczuć moc natury. Niepowtarzalne, indywidualnie stworzone rytuały, ceremonie, okłady to dopiero początek prawdziwej uczty dla ciała. Zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że zachowamy młody i zdrowy wygląd przez długi czas. Zabiegi specjalistyczne pozwolą bezinwazyjnie przywrócić naturalny i zdrowy wygląd ciała. Gwarancją świetnego samopoczucia są masaże relaksacyjne wykonywane na bazie aromatycznych olei.

Regulamin SPA

Szczegółowych informacji udziela recepcja hotelowa

tel.: + 48 18 477 82 22

email: spa@hotel-klimek.pl

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji zabiegów!

Cennik zabiegów SPA

Zapoznaj się z naszą ofertą

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij