+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Kup voucher
Pensjonat
Blog

Hotelowa wypożyczalnia rowerów

Wypoczywaj i zwiedzaj na dwóch kółkach!

Jeśli planujesz wycieczkę rowerową, skorzystaj z hotelowej wypożyczalni rowerów i ciesz się widokami. Na dwóch kółkach zwiedzisz więcej! Sprawdź liczne trasy rowerowe w Muszynie. Wybierając rower jesteś bliżej natury!

ROWER ELEKTRYCZNY THOR z nim odkryjesz lub przypomnisz sobie przyjemność jazdy terenowej dzięki wspomaganiu elektrycznemu. Na rowerze elektrycznym przejedziesz w każdym terenie dzięki silnikowi, a wycieczki będą dłuższe z akumulatorem.

ROMET VINTAGE stylowy model miejski dla kobiet. Zaprojektowany z myślą o miłośniczkach klasycznych rozwiązań. Świetnie się prowadzi i jeszcze lepiej wygląda. Ciesz się jazdą na prostej i wygodnej holenderce.

ROWER KROSS idealny na górskie szaleństwa. Rower do jazdy sportowej jak i rekreacyjnej, posiada wytrzymałą ramę oraz szeroki bieżnik w oponach, niewątpliwie ułatwiający jazdę po nierównościach. Zapewnia idealną przyczepność. Model doskonale sprawdza się na wyboistych, górskich ścieżkach. Amortyzacja skutecznie tłumi nierówności podłoża.

ROWER MŁODZIEŻOWY KROSS doskonały dla aktywnego ridera oraz dla młodszych pasjonatów jazdy rowerowej. Niestraszna mu żadna trasa, doskonale spisze się na naturalnych przeszkodach na leśnej ścieżce. Niezwykle lekki, niezawodny, bezpieczny osprzęt. Z tym rowerem jazda jest dziecinnie prosta!

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij