+48 18 477 82 22
Write to us
Kup voucher
BOOK ONLINE
About the hotel
Blog

Luksusowy Hotel SPA w górach Beskidu

Idealne miejsce na wypad w góry? Hotel SPA w górach dla wymagających? Weekend w górach w popularnej miejscowości Muszyna? Hotel z basenem, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Gości? Zapraszamy Państwa do Hotelu Klimek, który stanowi niezwykle komfortowy hotel przyjazny rodzinie!

Hotel Klimek **** SPA. Z serca gór Beskidu Sądeckiego, z doliny potoku Szczawnika i Popradzkiego Parku Krajobrazowego zapraszamy Państwa na wypoczynek do miejscowości Muszyna Złockie. Dla Gości ceniących relaks, chcących poświęcić czas na odnowę biologiczną, rodzinny wypoczynek w górach, lubiących sport i turystykę przygotowaliśmy idealną ofertę.

Nasz hotel SPA w górach to ekskluzywny obiekt dla wymagających. Dbając o Państwa wypoczynek, zapewniamy najwyższą jakość usług, dyskrecję oraz pełen komfort. Dłuższy wypoczynek czy nawet odprężający weekend w SPA w górach to świetna okazja, by zregenerować ciało i ukoić ducha. Z myślą o tym proponujemy indywidualne programy zabiegów SPA & Wellness. Połączenie luksusowego SPA z unikatowym mikroklimatem Muszyny, krystalicznym powietrzem, dostępem do wód mineralnych sprawia, że pobyt w Hotelu Klimek **** SPA jest naprawdę wyjątkowy.

Z hotelu możemy podziwiać widok na malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej. Wędrówki górskimi szlakami, liczne zabytki i atrakcje regionalne pozostawią niezapomniane wspomnienia. W sezonie letnim na terenie naszego miasta dużym powodzeniem cieszy się kompleks basenów odkrytych "Zapopradzie". Zimą zapraszamy na stoki Jaworzyny Krynickiej i Wierchomli. Doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych w połączeniu z naszym kompleksem SPA gwarantują udany pobyt. Zapraszamy Państwa na rodzinne wakacje SPA, weekend SPA dla dwojga, po prostu do SPA w górach!

Oprócz zabiegów dla ciała i duszy, komfortowych pokoi i kuchni, zapraszamy także do organizacji konferencji w górach. Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy natomiast hotelowy aquapark, bilard, siłownię oraz białe szaleństwo na świeżym powietrzu. W pobliżu Hotelu Klimek SPA znajdziecie Państwo wyciągi i stacje narciarskie - Krynica Zdrój, Jaworzyna Krynicka, Wierchomla i inne. W okresie letnim proponujemy tenis, siatkówkę plażową i nordic walking.

SPA w górach to nie tylko wypoczynek. Dla biznesu przygotowaliśmy warunki do spotkań, szkoleń i prezentacji idealne na fachowe konferencje w górach, specjalnie przystosowane do organizacji dużych imprez. Wyposażyliśmy je w nowoczesną infrastrukturę techniczną, profesjonalne systemy nagłaśniające i multimedialne. Organizując w Hotelu Klimek **** SPA kongres, konferencję, szkolenie czy event zapewnimy Państwu pełną obsługę oraz szereg dodatkowych atrakcji dla uczestników imprez.

Prosimy Państwa o zamieszczanie opinii o hotelu na portalach i forach społecznościowych: Tripadvisor, Facebook i innych. Zachęcamy do częstych odwiedzin serwisu, na którym proponujemy liczne promocje. Zapraszamy!

Jesteśmy pewni, że Hotel Klimek spełni Państwa oczekiwania, niezależnie od tego czy planują Państwo wyjazd pełen wrażeń, poszukują hotel spa czy komfortowe noclegi. Muszyna i Krynica zapraszają serdecznie na niezapomniany urlop!

Wszystkim, którzy poszukują miejsca kameralnego polecamy pensjonat w górach. Zapraszamy do uroczego Pensjonatu **** Klimek, sąsiadującego z Hotelem. Skorzystaj z wyjątkowych okazji Pensjonatu **** Klimek!

Hotel SPA w górach? Wybierz Hotel Klimek SPA w Muszynie. Zapoznaj się z ofertą Hotelu!

 

Beskidy czekają! Sprawdź pakiety i rezerwuj już dziś!

tel.: + 48 18 477 82 22

email: recepcja@hotel-klimek.pl

Serdecznie zapraszamy!

Bezpieczeństwo

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH GOŚCI ORAZ PRACOWNIKÓW JEST DLA NAS PRIORYTETEM

CODZIENNIE DBAMY O TO, ABYŚMY WSZYSCY W HOTELU KLIMEK **** SPA CZULI SIĘ KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE. ZAPEWNIMY PAŃSTWU WYPOCZYNEK WOLNY OD ZMARTWIEŃ.

1. Pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS. Personel został dodatkowo wyposażony we wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji i utrzymania czystości. Zostały stworzone i wdrożone procedury sanitarne.

2. W całym hotelu zostało przeprowadzone profesjonalne ozonowanie wykonane przez certyfikowaną firmę. 

3. W celu ograniczenia obrotu gotówkowego prosimy o dokonywanie płatności kartami płatniczymi. 

4. Ograniczamy do minimum obecności w recepcji. Większość spraw będzie możliwa do wykonania mailowo lub telefonicznie. 

5. Prowadzimy wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i części wspólnych. Dezynfekujemy klamki, uchwyty, armatury łazienkowe, przyciski w windzie, poręcze, blaty na recepcji, karty klucze. 

6. Pokoje hotelowe są dokładnie dezynfekowane według procedur higienicznych. Pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne regularnie są wietrzone, aby dbać o właściwy obieg powietrza. W łazienkach hotelowych zostały wyłączone suszarki.

7. Do dyspozycji Gości udostępniliśmy środki do dezynfekcji, które znajdują się w holu głównym obok recepcji hotelowej.

8. Pracownicy mających kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegają przepisów BHP i HACCP. Każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej. Zaplecza gastronomiczne zostały wyposażone w dodatkowe środki dezynfekujące. 

9. Restauracja obsługuje Gości hotelowych wydając posiłki w bezpieczny sposób, przestrzegając wszystkich zaleceń MZ i GIS. 

10. Aquapark funkcjonuje zgodnie z rozporządzeniem dotyczącymi funkcjonowania basenu.

Wszystkich Gości serdecznie prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i stosowanie się do zaleceń GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego) oraz Ministerstwa Zdrowia oraz Rozwoju.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o naszych działaniach dostosowując się do wytycznych służb.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i propozycjami pakietów pobytowych.

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ HOTEL KLIMEK **** SPA? BO WYPOCZYNEK BLISKO NATURY JEST TERAZ DLA NAS NIEZWYKLE WAŻNY:

1. Muszyna to niewielka, spokojna, niezwykle urokliwa miejscowość uzdrowiskowa, z dala od tłumów i aglomeracji miejskich.

2. Bogactwem Muszyny są zasoby leczniczych wód mineralnych o wyjątkowych walorach smakowych.  Zawierają niezbędne biopierwiastki jak magnez, sód, potas, żelazo, wapń, selen. Większość pijalni udostępniona jest do powszechnego użytku.

3. Miasto Muszyna znajduje się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia Parku wynosi łącznie 54 000 ha, z czego 70% powierzchni parku stanowią lasy. Charakteryzuje się dużą ilością źródeł wód mineralnych. Na jego obszarze znajduje się  kilkanaście rezerwatów przyrody i ścieżek przyrodniczych. Drzewa występujące to głównie lipa, buk, olcha, jodła. Popradzki Park Krajobrazowy jest jednym z najbogatszych przyrodniczo i najpiękniejszych krajobrazowo terenów Polski.

4. Położenie w sąsiedztwie rzeki Poprad umożliwia skorzystanie z rodzinnej atrakcji, jakimi niewątpliwie są kameralne spływy pontonowe lub spływy kajakowe.

5. Muszyna posiada również liczne trasy rowerowe, wiodące przez parki krajobrazowe, w pobliżu cennych zabytków architektury drewnianej, wód mineralnych oraz  pijalni. Posiadają jednolite oznakowanie, a pętla – mapę i stronę internetową oraz  mobilną aplikację, ułatwiającą planowanie i poznawanie okolicy.

6. Muszyna  przyciąga także wyjątkowymi tworami ludzkiej ręki, niezwykłymi ogrodami i parkami zdrojowymi, jakich nie spotkamy w żadnym innym miejscu Polski. Ogrody Sensoryczne (podzielone na strefy: zdrowia, zapachu, dźwięku, smaku, wzroku, strefa Afrodyty, strefa baśni i legend o Muszynie), Ogrody Magiczne zwane Ogrodami Miłości (posągi na piedestałach, urokliwe alejki spacerowe, iluminacje świetlne, stawy rekreacyjne, woliery z ptakami), Ogrody Biblijne (największe w Polsce, mistrzowskie dzieło ogrodnictwa. Niebywałe miejsce prezentujące obraz biblijnego życia i historię zbawienia).

Więcej informacji dotyczących pobytu atrakcji turystycznych znajdą Państwo na naszej stronie: Wypoczynek z naturą

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close