+48 18 477 82 22
Write to us
Kup voucher
BOOK ONLINE
About the hotel
Blog

Luksusowy Hotel SPA w górach Beskidu

Idealne miejsce na wypad w góry? Hotel SPA w górach dla wymagających? Weekend w górach w popularnej miejscowości Muszyna? Hotel z basenem, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Gości? Zapraszamy Państwa do Hotelu Klimek, który stanowi niezwykle komfortowy hotel przyjazny rodzinie!

Hotel Klimek **** SPA. Z serca gór Beskidu Sądeckiego, z doliny potoku Szczawnika i Popradzkiego Parku Krajobrazowego zapraszamy Państwa na wypoczynek do miejscowości Muszyna Złockie. Dla Gości ceniących relaks, chcących poświęcić czas na odnowę biologiczną, rodzinny wypoczynek w górach, lubiących sport i turystykę przygotowaliśmy idealną ofertę.

Nasz hotel SPA w górach to ekskluzywny obiekt dla wymagających. Dbając o Państwa wypoczynek, zapewniamy najwyższą jakość usług, dyskrecję oraz pełen komfort. Dłuższy wypoczynek czy nawet odprężający weekend w SPA w górach to świetna okazja, by zregenerować ciało i ukoić ducha. Z myślą o tym proponujemy indywidualne programy zabiegów SPA & Wellness. Połączenie luksusowego SPA z unikatowym mikroklimatem Muszyny, krystalicznym powietrzem, dostępem do wód mineralnych sprawia, że pobyt w Hotelu Klimek **** SPA jest naprawdę wyjątkowy.

Z hotelu możemy podziwiać widok na malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej. Wędrówki górskimi szlakami, liczne zabytki i atrakcje regionalne pozostawią niezapomniane wspomnienia. W sezonie letnim na terenie naszego miasta dużym powodzeniem cieszy się kompleks basenów odkrytych "Zapopradzie". Zimą zapraszamy na stoki Jaworzyny Krynickiej i Wierchomli. Doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych w połączeniu z naszym kompleksem SPA gwarantują udany pobyt. Zapraszamy Państwa na rodzinne wakacje SPA, weekend SPA dla dwojga, po prostu do SPA w górach!

Oprócz zabiegów dla ciała i duszy, komfortowych pokoi i kuchni, zapraszamy także do organizacji konferencji w górach. Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy natomiast hotelowy aquapark, bilard, siłownię oraz białe szaleństwo na świeżym powietrzu. W pobliżu Hotelu Klimek SPA znajdziecie Państwo wyciągi i stacje narciarskie - Krynica Zdrój, Jaworzyna Krynicka, Wierchomla i inne. W okresie letnim proponujemy tenis, siatkówkę plażową i nordic walking.

SPA w górach to nie tylko wypoczynek. Dla biznesu przygotowaliśmy warunki do spotkań, szkoleń i prezentacji idealne na fachowe konferencje w górach, specjalnie przystosowane do organizacji dużych imprez. Wyposażyliśmy je w nowoczesną infrastrukturę techniczną, profesjonalne systemy nagłaśniające i multimedialne. Organizując w Hotelu Klimek **** SPA kongres, konferencję, szkolenie czy event zapewnimy Państwu pełną obsługę oraz szereg dodatkowych atrakcji dla uczestników imprez.

Prosimy Państwa o zamieszczanie opinii o hotelu na portalach i forach społecznościowych: Tripadvisor, Facebook i innych. Zachęcamy do częstych odwiedzin serwisu, na którym proponujemy liczne promocje. Zapraszamy!

Jesteśmy pewni, że Hotel Klimek spełni Państwa oczekiwania, niezależnie od tego czy planują Państwo wyjazd pełen wrażeń, poszukują hotel spa czy komfortowe noclegi. Muszyna i Krynica zapraszają serdecznie na niezapomniany urlop!

Wszystkim, którzy poszukują miejsca kameralnego polecamy pensjonat w górach. Zapraszamy do uroczego Pensjonatu **** Klimek, sąsiadującego z Hotelem. Skorzystaj z wyjątkowych okazji Pensjonatu **** Klimek!

Hotel SPA w górach? Wybierz Hotel Klimek SPA w Muszynie. Zapoznaj się z ofertą Hotelu!

 

Beskidy czekają! Sprawdź pakiety i rezerwuj już dziś!

tel.: + 48 18 477 82 22

email: recepcja@hotel-klimek.pl

Serdecznie zapraszamy!

NAUKA PŁYWANIA

dla dorosłych

Poniedziałki i czwartki
21:15 – 22:00

ZAJĘCIA FITNESS

Dance Fitness
Zdrowy kręgosłup
Zajęcia TBC
Kształtowanie sylwetki

 

AQUA FITNESS

Wtorki i piątki

20:15 - 21:00
21:15 - 22:00

TRENING PERSONALNY

Indywidualne zajęcia z trenerem personalnym!

 

NAUKA PŁYWANIA

Szkółka pływania dla dzieci powyżej 8 lat

 

SIŁOWNIA

Godziny otwarcia - od 7:30 do 22:00

Zajęcia Fitness

poniedziałki:

 • Kształtowanie sylwetki godz. 18:00
 • Zdrowy kręgosłup godz. 19:00

środy:

 • Dance Fitnes / TBC godz. 18:00
 • Zdrowy kręgosłup godz. 19:00

 

Kształtowanie sylwetki - trening dla osób które chcą wyrzeźbić dolne partie swojego ciała, ujędrnić uda i pośladki, spalić zbędną tkankę tłuszczową, przyśpieszyć metabolizm. Zajęcia rozpoczynają się prostą rozgrzewką o niskiej intensywności, po czym następują sekwencje ćwiczeń statycznych i dynamicznych ukierunkowane na wzmacnianie i rzeźbienie dolnych części ciała. Trening wykorzystujący głównie obciążenie własnego ciała.

Wstęp:

 • 1 zajęcia - 15 zł
 • karnet 10 zajęć - 150 zł


* karnet ważny 2 miesiące od daty zakupu
 

Zapisy i szczegółowe informacje: 

 • tel. +48 18 477 82 22

Katarzyna Biskup-Kijowska - Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia z Odnową Biologiczną. Aktywność fizyczna od zawsze była wpisana w moje życie. Jako mała dziewczynka pierwsze kroki stawiałam w balecie. W szkole podstawowej, gimnazjum i liceum trenowałam koszykówkę. Po pewnym czasie postanowiłam zostać instruktorką fitness oraz trenerem personalnym i zarażać innych pozytywną energią, która płynie z różnych form aktywności fizycznej. Na swoich zajęciach skupiam się przede wszystkim na prozdrowotnym aspekcie ruchu, zwracam uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dbam o to, aby każdy niezależnie od stopnia zaawansowania czuł satysfakcję z przeprowadzonego treningu.

 

Aqua Fitness

Zajęcia w basenie hotelowym

wtorki i piątki:

 • w godz. 20:15-21:00
 • w godz. 21:15-22:00

Prowadzi: Bogdan Kałuziński 

 • Wstęp dla osób z zewnątrz: 35 zł/ 45 min. trening
 • Karnet na miesiąc: 300 zł/ 10 wejść* + trening personalny gratis

* karnet ważny 3 miesiące od daty zakupu

Dla Gości hotelowych zajęcia gratis.

Zapisy i szczegółowe informacje w recepcji hotelu.

Bogdan Kałuziński - Jestem osobą związaną całe życie ze sportem oraz rekreacją ruchową. Pracuję od 25 lat jako Ratownik WOPR, biorę czynny udział w górskich zawodach biegowych, a także w biegach narciarskich ,gdzie osiągam duże sukcesy w swojej kategorii wiekowej. Moje doświadczenie wykorzystuję w pracy jako instruktor w tych dyscyplinach sportowych, co przekłada się na zadowolenie moich klientów. Prywatnie jestem mężem i ojcem 4 dzieci.

Trening personalny

Trening personalny to indywidualne zajęcia z trenerem, który po konsultacji ułoży indywidualny plan treningowy.

 

Ćwiczenia pozwolą skupić się na wybranych partiach ciała, by osiągnąć zamierzony efekt wizualno-kondycyjny.

Profesjonalna opieka instruktora to gwarancja efektywnych zajęć.

Trener motywuje do działania!

Treningi personalne obejmują:

 • zajęcia na siłowni
 • nordic walking/ TRX
 • zajęcia w basenie
 • narciarstwo biegowe 

Cena: 120 zł \ 1 trening
Karnet 900 zł* \ 10 treningów 

Szczegółowe informacje i zapisy: +48 18 477 82 22  lub  +48 735 423 039

*karnet ważny 6 miesięcy od daty zakupu

Bogdan Kałuziński - Jestem osobą związaną całe życie ze sportem oraz rekreacją ruchową. Pracuję od 25 lat jako Ratownik WOPR, biorę czynny udział w górskich zawodach biegowych, a także w biegach narciarskich ,gdzie osiągam duże sukcesy w swojej kategorii wiekowej. Moje doświadczenie wykorzystuję w pracy jako instruktor w tych dyscyplinach sportowych, co przekłada się na zadowolenie moich klientów. Prywatnie jestem mężem i ojcem 4 dzieci.

Szkółka pływania

Nauka pływania dla dzieci powyżej 8 roku życia

 

 • zajęcia w kameralnych grupach
 • nauka i doskonalenie pływania
 • nowatorskie metody nauczania
 • zajęcia z I pomocy
 • profesjonalna kadra trenerska i instruktorska

Zajęcia pod patronatem Marcina Bogaczyka

Szczegółowe informacje i zapisy: tel: + 48 18 477 82 22 lub +48 662 868 892

Nauka pływania

Nauka pływania dla dorosłych

 

 • zajęcia w kameralnych grupach
 • nauka i doskonalenie pływania (różne poziomy zaawansowania)
 • nowatorskie metody nauczania
 • profesjonalna kadra trenerska i instruktorska

Szczegółowe informacje i zapisy: +48 18 477 82 22  lub  +48 662 868 892

GYM

Our gym is furnished with the equipment of TechnoGym firm. A high-quality running track, bicycle crunches, elliptic training simulator, stepper, dumb-bells along with the entire range of devices for weight exercises is our proposition for active Guests. It is also an ideal place for aerobic and isotonic training. Multi-language computers installed in cardio devices will take care of an appropriately selected set of exercises. It is a good idea for improving one’s form and a beautiful figure.

Using the gym is included in the hotel day price.

For external Guests:

 • 60 min - 20 PLN
 • Karnet - 150 PLN

Pass (10 1h entries) valid for 12 months from the purchase data.

Tennis court

We give away a lighted clay court at a disposal of tennis enthusiasts and those who did not have a chance yet to try their hand at tennis.

There exists a possibility of ordering an individual tennis play lesson with an instructor.

Tennis court:

 • 60 min. - 30 PLN

Tennis court + equipment:

 • 60 min. - 50 PLN

Tennis court + lighting:

 • 60 min. - 50 PLN

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close