+48 18 477 82 22
Write to us
Kup voucher
BOOK ONLINE
About the hotel
Blog

Luksusowy Hotel SPA w górach Beskidu

Idealne miejsce na wypad w góry? Hotel SPA w górach dla wymagających? Weekend w górach w popularnej miejscowości Muszyna? Hotel z basenem, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Gości? Zapraszamy Państwa do Hotelu Klimek, który stanowi niezwykle komfortowy hotel przyjazny rodzinie!

Hotel Klimek **** SPA. Z serca gór Beskidu Sądeckiego, z doliny potoku Szczawnika i Popradzkiego Parku Krajobrazowego zapraszamy Państwa na wypoczynek do miejscowości Muszyna Złockie. Dla Gości ceniących relaks, chcących poświęcić czas na odnowę biologiczną, rodzinny wypoczynek w górach, lubiących sport i turystykę przygotowaliśmy idealną ofertę.

Nasz hotel SPA w górach to ekskluzywny obiekt dla wymagających. Dbając o Państwa wypoczynek, zapewniamy najwyższą jakość usług, dyskrecję oraz pełen komfort. Dłuższy wypoczynek czy nawet odprężający weekend w SPA w górach to świetna okazja, by zregenerować ciało i ukoić ducha. Z myślą o tym proponujemy indywidualne programy zabiegów SPA & Wellness. Połączenie luksusowego SPA z unikatowym mikroklimatem Muszyny, krystalicznym powietrzem, dostępem do wód mineralnych sprawia, że pobyt w Hotelu Klimek **** SPA jest naprawdę wyjątkowy.

Z hotelu możemy podziwiać widok na malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej. Wędrówki górskimi szlakami, liczne zabytki i atrakcje regionalne pozostawią niezapomniane wspomnienia. W sezonie letnim na terenie naszego miasta dużym powodzeniem cieszy się kompleks basenów odkrytych "Zapopradzie". Zimą zapraszamy na stoki Jaworzyny Krynickiej i Wierchomli. Doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych w połączeniu z naszym kompleksem SPA gwarantują udany pobyt. Zapraszamy Państwa na rodzinne wakacje SPA, weekend SPA dla dwojga, po prostu do SPA w górach!

Oprócz zabiegów dla ciała i duszy, komfortowych pokoi i kuchni, zapraszamy także do organizacji konferencji w górach. Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy natomiast hotelowy aquapark, bilard, siłownię oraz białe szaleństwo na świeżym powietrzu. W pobliżu Hotelu Klimek SPA znajdziecie Państwo wyciągi i stacje narciarskie - Krynica Zdrój, Jaworzyna Krynicka, Wierchomla i inne. W okresie letnim proponujemy tenis, siatkówkę plażową i nordic walking.

SPA w górach to nie tylko wypoczynek. Dla biznesu przygotowaliśmy warunki do spotkań, szkoleń i prezentacji idealne na fachowe konferencje w górach, specjalnie przystosowane do organizacji dużych imprez. Wyposażyliśmy je w nowoczesną infrastrukturę techniczną, profesjonalne systemy nagłaśniające i multimedialne. Organizując w Hotelu Klimek **** SPA kongres, konferencję, szkolenie czy event zapewnimy Państwu pełną obsługę oraz szereg dodatkowych atrakcji dla uczestników imprez.

Prosimy Państwa o zamieszczanie opinii o hotelu na portalach i forach społecznościowych: Tripadvisor, Facebook i innych. Zachęcamy do częstych odwiedzin serwisu, na którym proponujemy liczne promocje. Zapraszamy!

Jesteśmy pewni, że Hotel Klimek spełni Państwa oczekiwania, niezależnie od tego czy planują Państwo wyjazd pełen wrażeń, poszukują hotel spa czy komfortowe noclegi. Muszyna i Krynica zapraszają serdecznie na niezapomniany urlop!

Wszystkim, którzy poszukują miejsca kameralnego polecamy pensjonat w górach. Zapraszamy do uroczego Pensjonatu **** Klimek, sąsiadującego z Hotelem. Skorzystaj z wyjątkowych okazji Pensjonatu **** Klimek!

Hotel SPA w górach? Wybierz Hotel Klimek SPA w Muszynie. Zapoznaj się z ofertą Hotelu!

 

Beskidy czekają! Sprawdź pakiety i rezerwuj już dziś!

tel.: + 48 18 477 82 22

email: recepcja@hotel-klimek.pl

Serdecznie zapraszamy!

Karpacki Szlak Rowerowy

Idealna opcja dla aktywnych

Atrakcja na „szóstkę” czyli sześć rzeczy, które powinniście wiedzieć:

1. Karpacki Szlak Rowerowy to projekt realizowany przez Sądecką Organizację Turystyczną i 35 gmin w Małopolsce. Trasa liczy ok. 800 km. i dzieli się na Szlak Główny i Szlaki Łącznikowe.

2. Na trasie ustawiono 60 tablic informacyjnych, które ułatwiają turystom orientację.

3. Główny szlak oznaczony jest kolorem czerwonym, jego długość wynosi ok. 175 km, pokrywa się z historycznym szlak handlowy z Węgier do Wieliczki i Krakowa. Szlak zaczyna się na granicy polsko-słowackiej w miejscowości Leluchów, prowadzi przez Muszynę, Piwniczną Zdrój, Rytro, Stary i Nowy Sącz, Rożnów, Tropie, Iwkową, Lipnicę Murowaną, Niegowić, Biskupice oraz Wieliczkę i kończy się w Krakowie. 

4. Na Szlaki Łącznikowe Karpackiego Szlaku Rowerowego składa się 5 tras: Sądecki Szlak Rowerowy (z Muszynki do Nowego Sącza), Wielokulturowy Szlak Rowerowy (z Przełęczy Wysowskiej do Sędziszowej), Winny Szlak Rowerowy (z Koniecznej do Tropia), Królewski Szlak Rowerowy (z Biecza do Przełęczy Przysłop), Transgraniczny Szlak Rowerowy (z Muszyny do Długiego). 

5. Zaczynający się w Muszynie Transgraniczny Szlak Rowerowy oznaczony jest kolorem niebieskim, jego długość wynosi ok. 71 km., ciągnie się wzdłuż pogranicza polsko-słowackiego, przez wyludnione i pozbawione zabudowań tereny. Tutaj bezpośredni kontakt z przyrodą macie gwarantowany!

6. Transgraniczny Szlak Rowerowy z Muszyny prowadzi przez Powroźnik, Tylicz, Krynicę-Zdrój, Izby, Brunary, Uście Gorlickie, Gładyszów, Radocyną, aż do przełęczy Długie, a następnie przez Bieszczady jako Podkarpacki Szlak Rowerowy (znaki czerwone).

 

A skoro tuż za rogiem, to bardzo łatwo tam trafić – szczegóły tutaj

Karpacki Szlak Rowerowy

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close