+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Podaruj prezent
Pensjonat
16 Lis

„Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy”

Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza na koncert w wykonaniu zespołu „Piramidy” pod nazwą „Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy”! Koncert odbędzie się 26 listopada w Sali widowiskowej Dworu Starostów, Muszyna ul. Kity 17, o godzinie 18:00.  

„Najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy” to jedyny taki program, oparty na twórczości wybitnego, rosyjskiego barda, w którym muzycy wybrali najbardziej znane utwory, będzie można usłyszeć np.: Pieśń gruzińską, Piosenkę o papierowym żołnierzyku, Balonik, Wybaczcie piechocie, Modlitwę - Dopóki ziemia kręci się, Trzy miłości, Aleksander Siergiejewicz Puszkin, Ostatni trolejbus, O Wołodii Wysockim, Majster Grisza, Piosenkę o Arbacie i wiele innych doskonale znanych i lubianych piosenek.  Czeka  Was 90 minut wzruszeń, zadumy, uśmiechów, powrotu do lat młodości oraz niesamowitych emocji przekazywanych przez trójkę muzyków kochających twórczość Bułata Okudżawy tak samo jak Wy.

Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasie Kawiarni Dwór Starostów ( ul. Kity 17) od 11:00 do 19:00.

Więcej informacji pod numerem telefonu 18 534 92 81

Serdecznie zapraszamy!!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij