+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Podaruj prezent
Pensjonat
Blog

Krynica Zdrój

Na uwagę bez wątpienia zasługuje także sama lokalizacja Hotelu Klimek **** SPA. Pobliska Krynica jest jednym z  najpopularniejszych turystycznych górskich miejscowości przez co nie brak tu klimatycznych restauracji, pijalni wód mineralnych, zabytków i innych ciekawych atrakcji dla całej rodziny. 

Krynica Zdrój jest znaną miejscowością uzdrowiskową. Taką funkcję pełni już od XVIII wieku. W Krynicy leczy się przede wszystkim wszelkie choroby układu moczowego i trawiennego, a także choroby układu krążenia. W Krynicy znajdziemy wiele szpitali uzdrowiskowych, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych oraz leczniczych. 

Krynica Zdrój pełni nie tylko i wyłącznie funkcję uzdrowiskową, bo jest także świetnym miejscem dla wszystkich amatorów białego szaleństwa. Najbardziej znanym i ulubionym przez turystów stokiem do uprawiania narciarstwa jest słynna Jaworzyna. W Krynicy znajdziemy również wiele typowo górskich szlaków turystycznych.

Hotel Klimek **** SPA oferujący wypoczynek dla gości indywidualnych, konferencje oraz szkolenia położony jest nieopodal od tętniącego życiem centrum Krynicy  Zdroju zapewniając tym samym pełen komfort pracy, spokój i wyciszenie, tak cenne podczas urlopu czy służbowej podróży. 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij