+48 18 471 92 05
Napisz do nas
Kup voucher
Hotel Klimek
Blog

Pensjonat ★★★★ Klimek

RODZINNY PENSJONAT W GÓRACH

Pensjonat ★★★★ Klimek, położony w sąsiedztwie Hotelu Klimek ★★★★ SPA, to prawdziwie przytulne i zaciszne miejsce o kameralnej atmosferze. Komfortowe wnętrza, profesjonalna, miła obsługa i dbałość o bezpieczeństwo czynią Pensjonat idealnym również na pobyt z rodziną. Wolny czas wypełni moc dodatkowych atrakcji, a wśród nich: seanse w MINI-SPA
w Pensjonacie ★★★★ Klimek oraz pobyt w AQUAPARKU Hotelu Klimek ★★★★ SPA. Wypoczynkowi nada smaku Restauracja Strakija. A wszystko to w przepięknym i urokliwym otoczeniu górskiej przyrody.

RESTAURACJA „STRAKIJA”

Smaczna kuchnia 

MINI-SPA

Miejsce relaksu i odprężenia (dodatkowo płatne)

AQUAPARK W HOTELU KLIMEK ★★★★ SPA

Moc wodnych atrakcji
(w cenie doby hotelowej)

PRZYJĘCIA OKAZJONALNE

Niezapomniane spotkania

POKOJE

Gwarancja dobrego wypoczynku

DOBA HOTELOWA

16:00 - 14:00

ZAPRASZAMY!

REZERWACJA KOMFORTU

Wypoczynek bez chaosu, bez stresu i bez ryzyka. Dobrze jest zaplanować wypoczynek, by móc się z niego w pełni cieszyć. Dobrze jest regenerować siły i relaksować się w upragnionym czasie wolnym. Dlatego dbając o swój urlop i jego pomyślny przebieg warto rezerwować miejsca z wyprzedzeniem. 

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA RECEPCJA

tel.: + 48 18 471 92 05 (w godz. 13:00-21:00);
+ 48 18 477 82 22 (w godz. 21:00-13:00)

email: recepcja@pensjonatklimek.pl

Serdecznie zapraszamy!

Pokoje

WYGODNIE, KAMERALNIE I  STYLOWO 

Pensjonat ★★★★ Klimek oferuje pokoje o stonowanej kolorystyce pozwalające na chwile przyjemnego relaksu. Balkon lub taras znajdujący się w każdym z pokoi zapewnią piękne widoki. Dbając o dobre samopoczucie Gości, w łazienkach zastosowano podgrzewaną podłogę dostarczającą przyjemnego ciepła. Kabiny prysznicowe wyposażone są w system oświetleniowy umożliwiający skorzystanie z koloroterapii wpływającej na dobry nastój. Dla zachowania przyjemnej atmosfery w pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Aby poczuć się beztrosko prosimy o pozostawienie zwierząt w domu, pod opieką zaufanej osoby.

Pokoje

Sprawdź dostępność

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij