+48 18 471 92 05
Napisz do nas
Kup voucher
Hotel Klimek
Blog

MINI SPA

DESZCZYK EMOCJI

Wypoczynek połączony z odnową biologiczną to prawdziwa przyjemność. Relaksacyjna biosauna, dobroczynna terapia lodem i egzotyczny natrysk wodny przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej to atrakcje
Pensjonatu ★★★★ Klimek.

  • Natrysk Wrażeń – rodzaj natrysku ze zmiennym natężeniem, temperaturą i  strumieniem wody. Seans tropikalnego deszczu połączony z mgłą  arktyczną i subtelną grą świateł wpłynie intensywnie na zmysły. Dzięki niemu można przenieść się do środka lasu tropikalnego i poczuć wyjątkowość dzikiej natury. Nastrojowe oświetlenie w specjalnej kolorystycznej tonacji przeniesie każdego do egzotycznej krainy. Dzięki intensywnym kroplom wody na swoim ciele można poczuć ekscytujący przypływ emocji.
  • BIO sauna – doskonałe miejsce dla tych, których do pobytu w saunie zniechęca wysoka temperatura. Dzięki biosaunie możliwe jest oczyszczenie skóry i właściwe pobudzenie krążenia. Niższa temperatura i zwiększona wilgotność panująca w saunie umożliwią prawdziwy relaks.
  • Terapia Lodem – masaż kruszonym lodem to jedna z form krioterapii, szybko postawi na nogi, doda sił witalnych i wpłynie korzystnie na kondycję mięśni. Kryształki lodu, przeznaczone do delikatnego schładzania temperatury ciała po pobycie w BIO saunie, wzmocnią nasz układ odpornościowy. 
  • Ławy termiczne – odpowiednio wyprofilowane, podgrzewane do temperatury ciała ławy działają relaksacyjnie na organizm, stwarzając niepowtarzalny komfort wypoczywających.

Mini-SPA jest idealnym miejscem do spędzenia czasu w kameralnym stylu.

WAŻNE INFORMACJE:

ILOŚĆ MIEJSC

Jednorazowo: 5 osób

CENA SEANSU

30 zł / 1 h / os.

60 zł/ 1 h / do 4 os.

GODZINY OTWARCIA

14:00 - 20:00

ZAPRASZAMY!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij