+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Kup voucher
Pensjonat
Blog

Szkolenia w górach

w dobrej atmosferze

Hotel Klimek **** SPA oferuje profesjonalną organizację spotkań firmowych. Można tutaj zaplanować wyjątkowe szkolenie w górach, spotkanie biznesowe, warsztaty lub konferencje w górach. Sukcesem kończą się zarówno kameralne spotkania, jak i duże szkolenia.

Hotel zapewnia pomoc merytoryczną i techniczną na każdym etapie organizacji szkolenia, gwarantujemy także wsparcie opiekuna grupy. Tym co nas wyróżnia jest wieloletnie doświadczenie oraz dbałość oraz zadowolenie zarówno Klientów biznesowych, jak i Gości indywidualnych.

Szkolenie w górach Beskidu Sądeckiego z pewnością zmotywuje uczestników takiego wydarzenia, a organizatorom daje poczucie spełnienia. Cztery nowoczesne sale szkoleniowe wraz z wyposażeniem multimedialnym, to jeden z fundamentów naszej propozycji. 

Liczne atrakcje w hotelu, atrakcje Beskidu Sądeckiego, czy leżąca nieopodal Krynica, stwarzają doskonałe warunki także do spędzenia czasu wolnego w trakcie pobytu biznesowego. 

Szczegółowych informacji udziela dział marketingu

tel.: + 48 18 477 82 22

email: marketing@hotel-klimek.pl

Serdecznie zapraszamy! 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij