+48 18 477 82 22
Napisz do nas
Podaruj prezent
Pensjonat

Zapytanie ofertowe

Przedmiotem zamówienia są specjalistyczne usługi doradcze w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi sprzedażowych w branży hotelarskiej.

Hotel Klimek**** Spa jest w fazie intensywnego rozwoju i szans pozyskania znacznie większej ilości klientów. Branża ta jest jednak branżą sezonową i branżą o dużej dynamice rozwoju. Aktualizacja wiedzy, dostosowanie ich do panujących trendów rynkowych, poznanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i informatycznych warunkuje rozwój tego typu podmiotów.

Załącznik - zapytanie ofertowe

Data - 17.02.2017

Hotel Klimek SPA Klimek spółka jawna zawiadamia, że w przedmiotowym postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta – Eurokreator s.c. Rafał Kunaszyk, Anna Kunaszyk.

Wyżej wymieniony Wykonawca spełnił wszystkie wymagane warunki udziału w postępowaniu oraz w wyniku oceny oferty uzyskał łącznie za jedno kryterium 100 punktów. Realizacja zlecenia ma nastąpić po otrzymaniu dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij