+48 18 477 82 22
Write to us
Kup voucher
BOOK ONLINE
About the hotel
Blog

Luksusowy Hotel SPA w górach Beskidu

Idealne miejsce na wypad w góry? Hotel SPA w górach dla wymagających? Weekend w górach w popularnej miejscowości Muszyna? Hotel z basenem, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Gości? Zapraszamy Państwa do Hotelu Klimek, który stanowi niezwykle komfortowy hotel przyjazny rodzinie!

Hotel Klimek **** SPA. Z serca gór Beskidu Sądeckiego, z doliny potoku Szczawnika i Popradzkiego Parku Krajobrazowego zapraszamy Państwa na wypoczynek do miejscowości Muszyna Złockie. Dla Gości ceniących relaks, chcących poświęcić czas na odnowę biologiczną, rodzinny wypoczynek w górach, lubiących sport i turystykę przygotowaliśmy idealną ofertę.

Nasz hotel SPA w górach to ekskluzywny obiekt dla wymagających. Dbając o Państwa wypoczynek, zapewniamy najwyższą jakość usług, dyskrecję oraz pełen komfort. Dłuższy wypoczynek czy nawet odprężający weekend w SPA w górach to świetna okazja, by zregenerować ciało i ukoić ducha. Z myślą o tym proponujemy indywidualne programy zabiegów SPA & Wellness. Połączenie luksusowego SPA z unikatowym mikroklimatem Muszyny, krystalicznym powietrzem, dostępem do wód mineralnych sprawia, że pobyt w Hotelu Klimek **** SPA jest naprawdę wyjątkowy.

Z hotelu możemy podziwiać widok na malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej. Wędrówki górskimi szlakami, liczne zabytki i atrakcje regionalne pozostawią niezapomniane wspomnienia. W sezonie letnim na terenie naszego miasta dużym powodzeniem cieszy się kompleks basenów odkrytych "Zapopradzie". Zimą zapraszamy na stoki Jaworzyny Krynickiej i Wierchomli. Doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych w połączeniu z naszym kompleksem SPA gwarantują udany pobyt. Zapraszamy Państwa na rodzinne wakacje SPA, weekend SPA dla dwojga, po prostu do SPA w górach!

Oprócz zabiegów dla ciała i duszy, komfortowych pokoi i kuchni, zapraszamy także do organizacji konferencji w górach. Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy natomiast hotelowy aquapark, bilard, siłownię oraz białe szaleństwo na świeżym powietrzu. W pobliżu Hotelu Klimek SPA znajdziecie Państwo wyciągi i stacje narciarskie - Krynica Zdrój, Jaworzyna Krynicka, Wierchomla i inne. W okresie letnim proponujemy tenis, siatkówkę plażową i nordic walking.

SPA w górach to nie tylko wypoczynek. Dla biznesu przygotowaliśmy warunki do spotkań, szkoleń i prezentacji idealne na fachowe konferencje w górach, specjalnie przystosowane do organizacji dużych imprez. Wyposażyliśmy je w nowoczesną infrastrukturę techniczną, profesjonalne systemy nagłaśniające i multimedialne. Organizując w Hotelu Klimek **** SPA kongres, konferencję, szkolenie czy event zapewnimy Państwu pełną obsługę oraz szereg dodatkowych atrakcji dla uczestników imprez.

Prosimy Państwa o zamieszczanie opinii o hotelu na portalach i forach społecznościowych: Tripadvisor, Facebook i innych. Zachęcamy do częstych odwiedzin serwisu, na którym proponujemy liczne promocje. Zapraszamy!

Jesteśmy pewni, że Hotel Klimek spełni Państwa oczekiwania, niezależnie od tego czy planują Państwo wyjazd pełen wrażeń, poszukują hotel spa czy komfortowe noclegi. Muszyna i Krynica zapraszają serdecznie na niezapomniany urlop!

Wszystkim, którzy poszukują miejsca kameralnego polecamy pensjonat w górach. Zapraszamy do uroczego Pensjonatu **** Klimek, sąsiadującego z Hotelem. Skorzystaj z wyjątkowych okazji Pensjonatu **** Klimek!

Hotel SPA w górach? Wybierz Hotel Klimek SPA w Muszynie. Zapoznaj się z ofertą Hotelu!

 

Beskidy czekają! Sprawdź pakiety i rezerwuj już dziś!

tel.: + 48 18 477 82 22

email: recepcja@hotel-klimek.pl

Serdecznie zapraszamy!

15 MAY

Nocne poszukiwanie Sów

Wyjątkowa atrakcja turystyczna organizowana dla Gości Hotelu Klimek****SPA podczas wypoczynku.

 

Uczestnicy udają się do Lasu Lipowego Obrożyska- unikatowego na skalę europejską rezerwatu z lipą drobnolistną. W rezerwacie jest dostępna dla zwiedzających ścieżka dydaktyczna z tablicami opisującymi siedliska leśne i wybrane gatunki roślin i zwierząt, np. pszczoły zbierające latem nektar i pyłek z kwiatów lipy i innych roślin oraz spadź. Jednakże to sowy są głównym tematem wycieczki, poznanie ich zwyczajów i obcowanie z naturą pod osłoną nocy. Klimatycznie i zmysłowo możemy poczuć zapach lasu i zjednoczyć z naturą wszystkimi zmysłami.

Zainteresowani mają okazję poznać ekologię sów w teorii i praktyce. Na wstępie prezentowane są wszystkie krajowe gat. lęgowe (10) i zalatujące (3). Pokazywane są wypluwki i pióra sów oraz porównywane do nich wybrane pióra ptaków o dziennym trybie życia. Przy tym odkrywane są tajemnice cichego lotu sów. Omawiane są zmysły sów - wzrok i słuch oraz przystosowanie narządów zmysłów - oka i ucha do trybu życia.

Przedstawiane są zachowania terytorialne, godowe i rozród (miejsca gnieżdżenia, ilość składanych jaj i sposób ich wysiadywania, ilość lęgów w roku itp.), ofiary sów i zagrożenia, jakie mogą je spotkać. Po wstępie teoretycznym organizowany jest spacer z nasłuchem i wypatrywaniem sów. Kiedy nie ma okazji do spontanicznych obserwacji aktywności sów stosowana jest stymulacja ustna lub nagraniami głosów sów. W trakcie odpoczynków jest czas na pytania i odpowiedzi oraz dzielenie się własnymi doświadczeniami uczestników w zakresie obserwacji sów i ich znajomości.

Co roku wycieczka cieszy się dużym zainteresowaniem Gości jako ciekawostka turystyczna, przyrodnicza i edukacyjna.

 

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close