+48 18 477 82 22
Write to us
Kup voucher
Guesthouse
Blog

STACJA NARCIARSKA TYLICZ SKI DLA CAŁEJ RODZINY

Centrum Narciarskie Tylicz-SKI jest ośrodkiem narciarskim położonym na wysokości 770 m n.p.m. na północno-wschodnim zboczu góry Bradowiec. Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy, bezpieczne i urozmaicone trasy narciarskie o długości 6 km. Położenie stacji w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, spokojna okolica, dobry dojazd zapewnią udany wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.

Stacja TYLICZ-SKI jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Dla początkujących oddzielne polanki z wyciągami baby-ski, miejsca gdzie można bezpiecznie i komfortowo stawiać pierwsze narciarskie kroki. Szerokość, nachylenie i dobre oświetlenie stwarzają świetne warunki do nauki nawet po zmroku. Bardziej wymagających narciarzy zapraszamy na główny stok obsługiwany przez kolej krzesełkową. Szerokie polany połączone nartostradami, umożliwiają wiele różnych zjazdów z górnej stacji. Ze względu na duże powierzchnie stoków jazda jest bezpieczna i każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Czas dojazdu z Hotelu Klimek **** SPA  ok. 15 min.

Kontakt do stacji:  +48 18 471 13 56

STACJA NARCIRSKA MASTER SKI

Centrum Narciarskie Master-Ski jest rodzinnym ośrodkiem narciarskim położonym na wysokości 680 m n.p.m. na północnych stokach w samym centrum Tylicza.

To idealne miejsce na wypoczynek, regenerację i nabranie sił witalnych. Piękne krajobrazy, malownicze stoki i doskonała zabawa; to wszystko w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem. Moc atrakcji, pełen komfort, fachową obsługę oraz bezpieczeństwo dla dużych i małych narciarzy. Ci, którzy jeszcze nie zasmakowali narciarskiej przygody, mogą w każdej chwili rozpocząć naukę pod okiem naszych wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów narciarstwa i snowboardingu.  Dla Milusińskich białego szaleństwa, którzy nie są jeszcze gotowi do jazdy na nartach poletko do jazdy na sankach oraz w budynku Karczmy kącik zabaw. Stok jest sztucznie naśnieżany, profesjonalnie ratrakowany, co gwarantuje optymalne warunki narciarskie każdego dnia. Dodatkowym atutem stacji narciarskiej MASTER-SKI jest oświetlenie, dzięki któremu można szusować do późnego wieczora.

Dla naszych Gości – 20% rabatu na karnety punktowe (za okazaniem ulotki stacji dostępnej w recepcji hotelu) oraz darmowy SKI BUS dowożący Gości na stok (powyżej 4 osób) - tel. +48 784 508 571
Czas dojazdu z Hotelu Klimek **** SPA około 15 min.
Kontakt do stacji:  +48 781 323 355

SZKOŁA NARCIARSKA, PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Hotel Klimek **** SPA i  AKADEMIA KUBUSIA zaprasza wszystkie dzieci do udziału w 5 dniowych kursach narciarskich, które odbywają się na specjalnie przygotowanym Kubusiowym Stoku w stacji narciarskiej Tylicz SKI. Jest to połączenie nauki jazdy na nartach i dobrej zabawy w grupie. Dla dzieci starszych proponujemy SKI RIDER: doskonalenie jazdy na nartach. Wszystkie zajęcia dla dzieci odbywają się w Tyliczu od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do godz. 13:30.  
Jesteśmy pewni, że dostarczymy uczniom lawinę dobrego humoru i zadowolenia z aktywności fizycznej.

Dla najmłodszych narciarzy (5-8 lat) przygotowaliśmy AKADEMIĘ KUBUSIA, która prowadzi zajęcia w grupach od poniedziałku do piątku w godz: 10.00-13.30. Przedszkole Narciarskie prowadzone według autorskiego programu nauczania. Zajęcia w Kubusiowym Przedszkolu to nauka jazdy na nartach w grupie rówieśników przy pomocy zabaw i gier sportowych na stoku. Przedszkole prowadzą instruktorzy z pedagogicznym wykształceniem i znakomitym podejściem do najmłodszych. Każdy turnus zakończony jest zawodami sportowymi a także pamiątkowym medalem, dyplomem i słodką niespodzianką. W takcie każdego dnia na dzieci czeka ciepły posiłek i chwila zabawy w Zimowym Miasteczku Kubusia.

Dla dzieci w wieku 8-12 lat przygotowaliśmy grupowe zajęcia SKI RIDER Tylicz. To forma doskonalenia jazdy na nartach pod okiem trenerów narciarstwa alpejskiego. Dla urozmaicenia - zajęcia prowadzone są m. in. na tyczkach z pomiarem czasu, zjazdy prowadzone są także na wszystkich trasach Stacji Narciarskiej TYLICZ. 
W czasie trwania 5-cio dniowego szkolenia, młodych narciarzy odwiedzą również ratownicy GOPR, którzy zaprezentują nieprzewidziane wydarzenia jakie można spotkać na stoku. Program nauczania przewiduje także elementy udzielania pierwszej pomocy w górach ze szczególnym uwzględnieniem tras narciarskich. Po zajęciach na stoku dla wszystkich uczestników kursu czeka ciepły posiłek, a każdy tydzień zakończony jest zawodami narciarskimi z pomiarem czasu.

Zapisy na lekcje indywidualne: +48 730 03 22 33 lub +48 505 925 979  
Dla naszych Gości – kwota promocyjna 650 zł/kurs, za okazaniem ulotki z hasłem: 
”Hotel Klimek”. Czas dojazdu z Hotelu Klimek **** SPA około 15 min.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close