KRAINA CZWORONOŻNEGO PRZYJACIELA

więcej

  Krynica Zdrój

  Rezerwacja online

  Gwarancja najniższej ceny

  Rezerwacja online
  Rezerwacja Podaruj voucher Pensjonat **** Klimek

  Krynica Zdrój (Krynica Górska) położona jest w dolinie potoku Kryniczanka. Krynicę malowniczo otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej i Jasiennika. Krynica to całoroczny kurort turystyczny, w którym znajdują się liczne hotele, Spa, restauracje i kawiarnie. Każdy może znaleźć coś dla siebie w Krynicy - od ekonomicznych wczasów na łonie przyrody, po luksusowe noclegi w Hotelu Spa połączone z atrakcjami sportowymi.

  Krynica ma odwiedzającym bardzo wiele do zaoferowania niezależnie od pory roku. Czynne cały rok lodowisko, na którym można nie tylko rekreacyjnie jeździć na łyżwach, ale również odbywają się mecze hokeja. Kilometrowa sankostrada dostarcza niesamowitych emocji dzieciom i dorosłym. Latem doskonałą rodzinną rozrywką jest gra na osiemnastodołkowym polu do mini-golfa. Miłośników atrakcyjnych aktywności zadowoli Krynicki Park Linowy - zróżnicowane poziomem trudności trasy pełne mostów, przeszkód, platform i drabinek.

  Krynica to wspaniałe miejsce na wczasy dla turystów, niezależnie od wieku i stopnia sprawności. Oferujące noclegi hotele w Krynicy są idealnie przygotowane na przyjęcie nawet najbardziej wymagających Gości.

  Wspaniałe trasy narciarskie na stokach Jaworzyny Krynickiej, w tym najdłuższa oświetlona trasa narciarska w Polsce, dostarczają wspaniałych wrażeń z uprawiania sportów zimowych. W okolicy Krynicy znajdują się liczne wyciągi krzesełkowe: wyciąg Henryk w centrum miasta, na Słotwinach, Azotach, nowoczesne wyciągi w Tyliczu u boku Krynicy, pobliska stacja Muszyna i nieodległa malownicza Wierchomla. Jedną z wielu atrakcji w Krynicy Górskiej jest gondolowa kolej linowa - najdłuższa w Polsce Kolej Gondolowa oraz 7 tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Wszystkie trasy w Krynicy mają możliwość sztucznego naśnieżania. Krynica to również raj dla uprawiających biegi narciarskie - miasto otaczają liczne trasy, część niedawno otwartych. Najdłuższa z krynickich tras biegowych startuje na szczycie Góry Parkowej, by na pętli w Osadzie turystycznej zakończyć się dopiero w Tyliczu. Nowoczesny sprzęt narciarski i biegowy udostępniają liczne wypożyczalnie i hotele w Krynicy.

  Hotel Klimek Zaprasza do Krynicy Zdrój!

  Hotel Klimek**** SPA, Złockie 107, 33-370 Muszyna

  Wykonanie: PROFITROOM

  Ta strona używa COOKIES.

  Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

  OK, zamknij